MEDYA

Haber / Duyuru

Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı. 15 Kasım 2017 Çarşamba Avrasya bölgesinin en büyük, Türkiye'nin tek taşımacılık ve lojistik fuarı olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik fuarı bu yıl da sektör temsilcilerini buluşturdu. 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde dünyanın farklı ülkelerinden katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan logitrans Transport Lojistik Fuarı'na olan ilginin, bir önceki yıla göre daha fazla olduğu gözlendi.
Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı.
SLC'nin Rusça Tanıtım Filmi 14 Kasım 2017 Salı Samsun Lojistik Merkezi'nin Rusça tanıtım filmini izleyebilirsiniz.
SLC'nin Rusça Tanıtım Filmi
İtalya'ya 6 Günlük Ziyaret 13 Kasım 2017 Pazartesi Samsun Lojistik Merkezi için İtalya’nın Napoli ve Roma şehirlerine bir çalışma gezisi gerçekleştirildi.
İtalya'ya 6 Günlük Ziyaret
Şimdi Eğitim Zamanı 06 Kasım 2017 Pazartesi Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve IPA ( Katılım Öncesi Yardım Aracı ) tarafından finanse edilen ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı aracılığı ile yürütülmekte olan Technical Assistance For Samsun Logistics Centre Projesi bünyesinde Genel Lojistik ve Tedarik Zinciri Eğitimleri başladı.
Şimdi Eğitim Zamanı
İspanya'ya Çalışma Gezisi 03 Kasım 2017 Cuma Samsun Lojistik Merkezi bünyesinde İspanya'ya bir çalışma gezisi gerçekleştirildi.
İspanya'ya Çalışma Gezisi
 1   2   3   »